Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle musíte vidět: Desetiletí Justin Timberlake a Britney Spears ve své show na kanálu Disney zpívali duet jako profíci

Ještě než se z Britney Spears (31) stala šílená, nesvéprávná, obtloustlá matka dvou dětí s oholenou hlavou a dvousetstránkovým záznamem v análech protidrogové léčebny a z Justina Timberlakea (32) jediný popový zpěvák, který by mohl být nástupcem Michaela Jacksona, rozjížděli svou kariéru v Mickey Mouse clubu.

Justin s Britney byli už v deseti letech v Americe hvězdami a profesionálními zpěváky na vysoké úrovni a během moderování nejúspěšnějšího pořadu pro děti si sem tam střihli nějaký duet. Píseň I feel for you nejen dokonale odzpívali, ale i odtancovali.

Není se co divit, že po několika letech společného vystupování spolu dva mladí zpěváci začali chodit, i když jejich vztah samozřejmě jakožto první láska v kulisách zvětšenin Disneyho postaviček samozřejmě nemohl vydržet. Kdyby tohle viděla Lucie Bílá (47), bude hystericky řvát tak, že Jaru Slávikovi (39) prdne kabel k jeho dýdžejskému pultu, to vám garantujeme.

Související články

Další články