Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle musíte vidět: Denisa Rosolová se veřejně pochlubila svým DOKONALÝM POZADÍM!

To je ale zadeček!
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Na tenhle zadeček by si chtěl sáhnout snad každý. Momentálně je ale ve vlastnictví talentovaného českého atleta Adama Sebastiana Helceleta. Právě ten se pochlubil, jaké luxusní pozadí má jeho partnerka Denisa Rosolová.

Tenhle páreček se rozhodně nestydí. Proč taky, když denně sportují a udržují své postavy ve formě. Adam Sebastian Helcelet (25) si navíc rád zaprovokuje. Vše začalo minulý týden, kdy na svůj instagramový profil jen tak z plezíru umístil fotografii zadečku své přítelkyně Denisy Rosolové (30).

Jelikož je Denisa také atletka, tak je jasné, že se bylo na co dívat. Jelikož měla fotka mnoho pozitivních ohlasů, rozhodl se Adam přitlačit na pilu. Umístil další snímek, kde dokonce drží svoji milou za zadeček a tak nějak dává najevo, že právě jemu patří a nikomu jinému!

No je evidentní, že jsou oba hodně odvážní. Už se nemůžeme dočkat, co přijde příště. Budou to opět fotky s nádechem erotiky nebo dojde třeba na odhalená ňadra. Každopádně jejich profily budou v následujících týdnech pod těžkých drobnohledem.

Související články

Další články