Nemáte ponětí, co všechno obnáší online obchodování se zlatem, ropou nebo světovými měnami, a chtěli byste si to zkusit, protože vás to vždycky zajímalo? Nyní budete mít nejen možnost, ale také vyhrajete iPhone 5S. Zkuste novou investiční soutěž s virtuálním milionem korun a přihlaste se zde!

Ověřte si, zda máte předpoklady pro úspěšné investování, a co nejlépe zhodnoťte virtuální milion korun v nové investiční soutěži s českým obchodníkem s cennými papíry. Společnost HighSky Brokers, a.s., dá dokonce tomu nejlepšímu pokrokový iPhone 5S, dalšími výhrami jsou hodnotné publikace o online obchodování na měnovém trhu.

Kromě měn a komodit lze obchodovat také akciové indexy, dluhopisy a akcie, soutěžit můžete prostřednictvím počítače, chytrého telefonu nebo tabletu.

Společnost HighSky Brokers, a.s., vznikla v roce 2010 a disponuje licencí České národní banky, nabízí možnost obchodovat měny, komodity, akcie, akciové indexy a dluhopisy pomocí špičkové platformy MetaTrader 5. Základní kapitál společnosti činí 37,5 milionu korun. Informace o společnosti a rizicích spojených s reálným obchodováním naleznete na www.highsky.cz.