Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tohle musí vidět Ewa Farna: Nejtlustší prvorodička světa a její neuvěřitelné zhubnutí!

Ewa Farna tvrdí, že to nejde. Ale ono to jde.
+ Další 2 fotografie

U nás velmi známá polská zpěvačka Ewa Farna, (20), která marně bojuje s nadváhou, by se měla inspirovat devětadvacetiletou prvorodičkou Larou Carpenter Beck z Bristolu, která dvakrát posadila na zadek britský bulvár.

Nejprve tím, jak jí narostlo těhotenské bříško, o kterém tamní média psala, že je možná nejbrutálnějším těhotenským pupkem světa. Lara, která čekala jedno dítě a nakonec porodila holčičku Savannah, totiž během gravidity přibrala ze 76 na 114 kilogramů, což je u jednoho plodu skutečně unikát.

Savannah se vylíhla na svět coby bezmála pětikilové miminko a příběhu byl zdánlivě konec.

Kdyby ovšem Lara nepředvedla to, co Farna nikdy nedokáže a po skončení těhotenství skončí jako dvěstěkilová bečka sádla v teplákách, která všude vypráví, že váhu neřeší a že u maminky je podobná váha v normálu. Britka totiž za dvanáct (!) týdnů dostala svou váhu zpět na 76 kg a stránky tamních novin plní zase. A nejen neuvěřitelným zhubnutím, ale i čerstvým prohlášením, že je ochotná to u druhého miminka bez problémů zopakovat.

Ewo, takhle se na to musí, prostě zadrátovaná huba a cvičit!

Mohlo by vás zajímat

Další články