Petra Palusková během drsné reality show Robinsonův ostrov rozdělila lidi na dvě poloviny. Jedni na ní oceňovali upřímnost a byla jim sympatická její naivita. Druzí v Petře viděli jen hloupou holku dychtící po penězích.

Hrdá majitelka silikonových čtyřek ale chtěla všem dokázat, že umí mnohem víc a je všestranně nadaná. I když je pravdou, že některé její obrazy jsou vcelku ucházející, tak kdovíjaký talent Petra nebude.

Ale to blonďaté krásce vůbec nevadí, protože své nedostatky maskuje nahotou. A ta se také počítá. Nedávno na sociálních sítích zveřejnila další pokus o umění, ale někteří fanoušci byli docela v šoku.

Petra si na fotce nebyla vůbec podobná a celkový výsledek byl hodně rozpačitý. Navíc se ještě rozhodla, že vytroubí do světa novinu. Playmate se totiž bude vdávat. Vypadá to, že se jí konečně splní přání a provdá se.

„Já jsem řekla dnes ano. Yes,“ napsala Petra na svém Facebooku. Jméno svého vyvoleného neprozradila a všichni jsou zvědaví, o koho jde. Tak třeba se jednou svým princem, který určitě nebude smrdět korunou, pochlubí.