Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

To má být umění? Robinsonka Petra Palusková provedla něco příšerného se svým obličejem

Tohle má být pokus o umění?
+ Dalších 88 fotografií
Petra Palusková (25) rozhodně nezahálí. Po skončení reality show Robinsonův ostrov se vrhla na umění. Kdovíjaký talent sice není, ale nedostatky hravě zvládá zaplácnout svou nahotou a říkat tomu umění. Tentokrát na sociálních sítích zveřejnila fotku, kterou řada lidí moc nepochopila. A aby to nebylo málo, tak udělala důležité životní rozhodnutí, protože moc dobře ví, že se jí čas krátí.

Petra Palusková během drsné reality show Robinsonův ostrov rozdělila lidi na dvě poloviny. Jedni na ní oceňovali upřímnost a byla jim sympatická její naivita. Druzí v Petře viděli jen hloupou holku dychtící po penězích.

Hrdá majitelka silikonových čtyřek ale chtěla všem dokázat, že umí mnohem víc a je všestranně nadaná. I když je pravdou, že některé její obrazy jsou vcelku ucházející, tak kdovíjaký talent Petra nebude.

Ale to blonďaté krásce vůbec nevadí, protože své nedostatky maskuje nahotou. A ta se také počítá. Nedávno na sociálních sítích zveřejnila další pokus o umění, ale někteří fanoušci byli docela v šoku.

Petra si na fotce nebyla vůbec podobná a celkový výsledek byl hodně rozpačitý. Navíc se ještě rozhodla, že vytroubí do světa novinu. Playmate se totiž bude vdávat. Vypadá to, že se jí konečně splní přání a provdá se.

„Já jsem řekla dnes ano. Yes,“ napsala Petra na svém Facebooku. Jméno svého vyvoleného neprozradila a všichni jsou zvědaví, o koho jde. Tak třeba se jednou svým princem, který určitě nebude smrdět korunou, pochlubí.

Mohlo by vás zajímat

Další články