Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tohle jsou Slovenky, které brutálně umlátily nevinné psy, v galerii jsme odhalili jejich obličeje!

Dvě Slovenky umlátily kladivem nevinné psíky.

Před pár dny otřásl veřejností případ dvou Slovenek, které brutálně umlátily dva psy. Jejich čin rozčílil veřejnost natolik, že se všichni začali pídit po tom, jak vypadají dívky, které udělaly něco tak odporného.

Rozhodli jsme poté, co jste nám do redakce psali, ukázat jejich necenzurovaný snímek ve fotogalerii stejně jako slovenský portál Čas.sk. Patnáctiletá Regina a stejně stará Kristína ubily za asistence dvaadvacetiletého Martina dva psy kladivem.

Matka Reginy se teď vyjádřila k činu své dcery, který ji naprosto šokoval. „Já bych ani mouchu nezabila, proto jsem z toho, co se stalo, v šoku. Vím, že jim to nařídil děda, protože nám psi už delší dobu zabíjeli drůbež.“

Nad tímto zdůvodněním lidé vrtí hlavou, protože způsob, jakým byli psi ubiti, a to, jak se o činu pak dívky bavily na Facebooku, je prostě nepochopitelný. Na sociální síti dokonce vznikají skupiny, které chtějí, aby Regina i Kristína byly za týrání psů řádně potrestány. Zvířata prý navíc šíleně trpěla a byla pohřbena zaživa.

Rodiny obou dívek teď mají v místě bydliště obrovskou ostudu a bojí se, aby je lidé nezačali kvůli činu jejich dcer lynčovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články