Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Tohle jsou největší PŘÍŠERKY Hollywoodu! Nenalíčené hvězdy rozhodně vidět NECHCETE! Poznáte je vůbec?

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 31 fotografií
Známé je jako krásné, úspěšné a vtipné. Ale i takové hvězdy jako Britney Spears, Cameron Diaz nebo Tori Spelling mají úplně stejné problémy jako obyčejní smrtelníci. Co tyhle jinak nádherné ženské tolik tíží?

Myslíte si, že slavné herečky a zpěvačky jsou naprosto dokonalá stvoření, která vypadají za všech okolností perfektně? Tak to se hodně pletete. Zatímco na červeném koberci vypadají úchvatně a nenašli byste na nich pomalu jedinou chybičku, tak v soukromí to jsou úplně stejné ženské jako jinde ve světě

Mezi celebrity, které mají problémy s pletí a akné, patří třeba zpěvačka Britney Spears nebo herečky Cameron Diaz a Tori Spelling Cameron se již dříve přiznala k tomu, že již od mládí má velké problémy s akné, a že dřív se na sebe nenalíčená nemohla ani do zrcadla podívat.

Britney i Tori mají obdobné potíže s pletí. Bez tuny make-upu je jejich pleť posetá nepěknými beďary. Takových fotek by mělo být mnohem více, aby všechny ženy pochopily, že i hollywoodské celebrity jsou jenom obyčejní lidé.

Související články

Další články