Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Tohle jsou největší PŘÍŠERKY Hollywoodu! Nenalíčené hvězdy rozhodně vidět NECHCETE! Poznáte je vůbec?

Poznáte je vůbec?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 32 fotografií
Známé je jako krásné, úspěšné a vtipné. Ale i takové hvězdy jako Britney Spears, Cameron Diaz nebo Tori Spelling mají úplně stejné problémy jako obyčejní smrtelníci. Co tyhle jinak nádherné ženské tolik tíží?

Myslíte si, že slavné herečky a zpěvačky jsou naprosto dokonalá stvoření, která vypadají za všech okolností perfektně? Tak to se hodně pletete. Zatímco na červeném koberci vypadají úchvatně a nenašli byste na nich pomalu jedinou chybičku, tak v soukromí to jsou úplně stejné ženské jako jinde ve světě.

Mezi celebrity, které mají problémy s pletí a akné, patří třeba zpěvačka Britney Spears nebo herečky Cameron Diaz a Tori Spelling. Cameron se již dříve přiznala k tomu, že již od mládí má velké problémy s akné, a že dřív se na sebe nenalíčená nemohla ani do zrcadla podívat.

Britney i Tori mají obdobné potíže s pletí. Bez tuny make-upu je jejich pleť posetá nepěknými beďary. Takových fotek by mělo být mnohem více, aby všechny ženy pochopily, že i hollywoodské celebrity jsou jenom obyčejní lidé.

Mohlo by vás zajímat

Další články