Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle jsou 3 nejhorší typy chlapů, kteří hrají v seriálu Ulice

Zdroj: archiv
+ Dalších 27 fotografií
Seriál Ulice není plný jenom krásných hereček, na které se dívá s radostí, ale také postav, jejichž charaktery nestojí absolutně za nic. Tohle jsou tři chlapi z nekonečného seriálu Ulice, kteří jsou možná divákovi sympatičtí, ale jejich charakter je na bodě mrazu. Pojďme se podívat na ty nejhorší.

Bedřich Liška

Na první pohled to vypadá, že Bedřich je jeden z nejhodnějších a nejférovějších chlapů. Ovšem až tuhle postavu poznáte pořádně, tak zjistíte, že stárnoucí kmet Bedřich je pěkný podvraťák. Místo toho, aby si vážil Aničky, která ho bezmezně miluje a udělala by pro svou lásku všechno, tak si pokaždé najde nějaký způsob, jak jí ublížit.

Anička si na Bedřicha brousila zuby už dávno, ale Bedřich se raději zajímal o neschopnou feťačku, se kterou má syna. Jedna chyba by se dala odpustit, ale to by bylo na Bedřicha málo. Když už to vypadalo, že s Aničkou zůstane navždy, tak se zakoukal do blonďaté dlouhonohé ženštiny a opustil Aničku a děti.

Momentálně si zvládl udělat na jednom kapelovém mejdánku levobočka s kamarádkou a kolegyní Jindrou To už bylo na dobrosrdečnou Anču hodně a notorického nevěrníka poslala někam. Bedřich teď chodí, lituje se a fňuká. A přesně tohle dělá jeho postavu jednu z nejhorších.

Kryštof Mareček alias "Mára"

Urpuťák s kriminální minulostí, na kterého se z nevysvětlitelných důvodů lepí samé nádherné ženy. Pro Máru je typické jeho dlouhé a mastné háro a také jeho umíněnost. Většinou myslí jenom na svůj prospěch a na to, co chce především on. Když si vzpomněl, že mu táhne na čtyřicet, tak si umanul, že chce dítě.

Jenomže s tím nesouhlasila jeho partnerka Monika, která chtěla ještě cestovat a pomáhat dětem v rozvojových zemích. Takže nekompromisní Mára Moniku odstřihl, a protože toužil po rodinném životě, nabrnkl si policistku Karlu, která ze všeho nejvíce touží po kariéře a o rodinu absolutně nestojí. Už jen čekáme, kdy ji začne Mára citově vydírat jako Moniku. Máme pocit, že to přijde již brzy.

Robert Bláha

Notorický lhář, nevěrník a manipulátor. Jedinou jeho výhodou je krásná tvářička, na kterou vábí jednu kočku za druhou a je úplně jedno, jestli je před důchodem nebo sotva vylezla vysokou školu. Doslova si libuje v tom, když má hned několik poměrů najednou.

Ženské mu zobou z ruky a když se provalí jeho nevěra nebo ho nějaká nachytá přímo při líbačce s jinou, tak stačí pár smutných pohledů, poukaz na dovolenou a vše je zase v pořádku. Kdo ví jak dlouho tenhle slizký Bláha bude s nebohými ženami ještě manipulovat.

Související články

Další články