Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle jsme si zažily všechny: 9 nejtrapnějších způsobů, jak se pánové pokoušejí sbalit holku

„Hele, dejte mi pokoj, O.K.? Nejsem žádná mucholapka!“

V barech a na večírcích se to obvykle hemží podivnými existencemi mužského pohlaví, jejichž hlavním cílem je okouzlit a sbalit jednu z nebohých dívek, která obvykle nemá zájem o nic víc než o to, aby ji dotyčný vynechal z okruhu svého zájmu. Tohle je 9 nejhorších způsobů, jak na sebe tito nebožáci strhávají pozornost, o kterou vůbec nestojíme.

1) Rentgenování pohledem

Jakmile jej dotyčný začne praktikovat, máte pocit, že má buď nějaký psychický problém, nebo se vás snaží upozornit na flek na triku.

2) Pokusy o vtip

Vtipálci jsou nejnebezpečnější! Jakmile totiž taktně nadzvednete koutky úst, i když jste vůbec nepobrala, co to ten nekňuba zadrmolil, už se ho celý večer nezbavíte.

3) „Neznáme se odněkud?“

Jedna z nejtrapnějších frází ever.

4) Penězokazi

Nemáte-li v plánu znárodnit zlatou kreditku jeho otce, raději se mu vyhněte obloukem. Tihle hoši mají totiž pocit, že jakmile zašustí dvěma pětistovkami, budete jen jeho.

5) Tah na branku přes vaši kamarádku

Zvyk, že někteří muži začnou nejdříve balit vaši kamarádku, aby od ní později vyzvěděli telefonní číslo na vás, je stejně trapný jako Halloween po česku.

6) Osahávači

Muže, kteří neustále narušují naši bublinu a vstupují bez vyzvání do naší intimní zóny, bychom nejraději zavřely do kontejneru na toxický odpad.

7) Latentní homosexuálové

Nic proti. Máme mezi nimi spoustu nejlepších přátel. Ale zástěrka, pomocí níž se někteří z nich snaží svou orientaci maskovat tím, že nás na večírku neustále objímají a lichotí, je prostě trapná.

8) Snaha opít nás

Tím, že se někteří jedinci snaží získat naše sympatie tím, že nám dokola kupují náš oblíbený drink, docílí jen a pouze toho, že je ráno budeme nenávidět.

9) Pohádky

Příběhy o dvou vysokoškolských titulech, královsky placené práci, dobrodružné povaze, smyslu pro humor, odvaze a hledání pravé lásky věšte na nos jiným princeznám. Fakt, že jsme se tu s vámi potkaly právě teď a tady, svědčí o tom, že máte problém. A my evidentně taky.

Související články

Další články