Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tohle Jennifer Lawrence hodně PŘEHNALA: Namol OPILÁ se válela po zemi ve strip baru!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 26 fotografií
Oscarová herečka Jennifer Lawrence to pořádně roztočila ve vídeňském strip baru, kde si zahrála na placenou tanečnici. Alkoholem omámená herečka si zřejmě dávala pauzu od náročného natáčení v maďarské Budapešti.

Když Jennifer Lawrence chce, tak se umí proměnit v pořádnou party rajdu. Není to tak dávno, co internetem kolovaly její nahé fotky, které jí a dalším hvězdám ukradl z mobilního telefonu hacker a podělil se s nimi se zbytkem světa.

Nyní herečka čelí dalšímu skandálu. V jenom ze strip barů ve Vídni to dost přehnala s alkoholem a doslova se vžila do role tanečnice u tyče. Byla natolik zlitá, že nevěděla absolutně o tom, co se kolem ní děje a chvílemi ji museli dokonce sbírat ze země.

Z fotek se stal doslova virál a kolují po celém internetu. Jestli si myslíte, že si Jennifer momentálně sype popel na hlavu, tak jste na omylu. Za tenhle skandál se vůbec nestydí a otevřeně přiznává, že se jednoduše trochu pobavila a nic na tom není.

„Prostě jsem se sestřelila,“ komentuje svou dlouhou noční jízdu. A proč taky ne. Herečka je krásná a mladá dívka, takže sem tam vypustit páru snad může. Také to je přece jenom člověk.

Související články

Další články