Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle je všechno, co potřebujete vědět o pokračování Jak jsem potkal vaši matku s názvem Jak jsem potkala vašeho otce!

Devět let stačí, je třeba udělat kopii!

V Americe bude v březnu končit devět let vysílaný sitcom Jak jsem potkal vaši matku. Ano, konečně uvidíme matku! Producenti se ale rozhodli, že to téma nehodlají opustit, vznikne tedy volné pokračování s názvem Jak jsem potkala vašeho otce.

Venku se objevily první informace o tomto seriálu, tak si je pěkně shrňme:

  • Hlavní hrdinkou bude Sally, které je něco přes dvacet let. Seriál se bude zaměřovat na ni jako na vypravěčku a na skupinu jejích kamarádů. Scénář Sally popisuje jako „ženskou verzi Petera Pana, která nikdy nedospěla a nemá tušení, co dělat se životem“. Přemýšlí, že se rozejde se svým mužem Gavinem, se kterým je už rok.
  • Juliet je Sallyina sexy kamarádka, která má ráda večírky a život. Má úspěšný blog o módě a je moc ráda, že se Sally rozhodla rozvést s neskutečně nudným Gavinem.
  • Danny je Sallyin starší gay bratr. Je to ambiciózní právník, takže s ním Sally nemá moc společného. Právě k němu se Sally přestěhuje, když se rozhodne rozejít s Gavinem.
  • Todd je Dannyho manžel a jeden z nejbližších kamarádů Sally z dob vysoké školy. Na rozdíl od Dannyho se Todd na příchod Sally moc těší.
  • Frank je IT šéf Julietina módního blogu. Je to pohledný geek, který je tajně do Sally zamilovaný, ale ona si toho vůbec není vědoma. Alespoň prozatím.

Takže, když se na to člověk podívá, Sally je vlastně Ted z Jak jsem potkal vaši matku, Juliet je nová verze Barneyho, Danny a Todd jsou noví Lily a Marshall a Frank je Robin. Originalita!

Související články

Další články