Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tohle je uprchlík z Afghánistánu, který se pokusil znásilnit sestřičku na Bulovce! Skončil ve vazbě

Uprchlík z Afghánistánu, který je v Česku v rámci imigračního programu, se pokusil v nemocnici na Bulovce znásilnit sestřičku. Odtáhl ji na odlehlé místo v nemocnici a začal ji osahávat. K sexu naštěstí nedošlo, osvobodili ji její kolegové.

Na infekčním oddělení na Bulovce v prázdném pavilonu měl v noci z neděle na pondělí imigrant z Afganistánu sexuálně obtěžovat zdravotní sestřičku. Odtáhl ji do míst, kde na ně nebylo vidět, a osahával ji. Než došlo na sex, zachránili ji kolegové z nemocnice. O incidentu informovala agentura Aktu.cz.

Muž se na Bulovce pohyboval proto, že tam byl hospitalizovaný jeho příbuzný. Z místa činu hned po incidentu utekl. Policisté muže zadrželi hned v pondělí a obvinili ho z trestného činu znásilnění. Podle české legislativy stačí osahávání na pokus o znásilnění. V pátek dopoledne skončil před soudem, který ho poslal do vazby.

Mohlo by vás zajímat

Další články