Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tohle je údajná slovenská Marilyn Monroe: Znáte ji z VyVolených a z jejích šestek vám vypadnou oči z důlků!

Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Vyhrála reality show, stala se pohádkově bohatou a život se jí rázem obrátil vzhůru nohama. Několik let poté se z ní však stalo něco, co lze jen stěží identifikovat!

Tak ta je k nepoznání!

Pamatujete si ještě vítězku první řady reality show VyVolení na Slovensku (díky okolnostem tehdy běžela v závěru souběžně s první řadou české série) Melindu Drevenekovou Tehdy to byla něžná, křehká, leč poněkud temperamentní dívka, která si získala celé Slovensko svou skromností a upřímnosti.

Několik let poté je ovšem všechno jinak. Z Lindy se stala Melinda, a to je ta zdaleka nejmenší změna, kterou Melinda podstoupila!

Postupně si nechala prodloužit vlasy, chirurgicky upravit rty, ale také prsa. Sama Melinda k tomu pro web Adam.sk dodala: "Svoje som mala štvorky a čoskoro by boli ako zajačie uši, ako má väčšina žien s veľkými beeee. Teraz mám skoro šestky. Našťastie sa mi zozadu nedajú vidieť ako u mnohých 'modeliek'. Bože chráň ísť ešte raz, veď to bolelo, ako by do mňa kamión vrazil."

Melinda, která v období po VyVolených například moderovala erotický pořad, pro stejný web také dodala, že je momentálně nezadaná, a tak se chystá na lov: "Hľadám dobrovoľníka, čo si ma vezme :) Podmienky: vek 35 - 55 rokov, nech je vyšší ako ja, nech ho nemusím živiť, nech nemá ženu v utajení, potomkovia nevedia, nech nedroguje a veľa nepije, fajčiť môže len na terase... a nežehlím ponožky! A hlavne nech to nie je idiot, lebo to sa dosť lepí na druhého. Ale ani premúdrení, lebo nenájde vysávač ....a keď takto všetko budem písať, tak ostanem stará dievka. Vydať sa zo zúfalstva, že čo ak ostanú samé, je úbohé a nepremyslené a len pre slabé povahy. My silné ženy nepotrebujeme druhý plat. Dievčatá sa ma neustále pýtajú, kedy budem mať dieťa. No a ja som sa dočítala, že o čo neskoršie je ho mať - o to inteligentnejšie bude. Takže tu je odpoveď - ja chcem inteligentné a múdre, takže si počkám!"

Jejího budoucího partnera ovšem dozajista čeká nejedno bohatství, které se nemusí nutně týkat pouze peněz. Melinda má zkrátka evidentně co nabídnout. Pánové, troufáte si?

Související články

Další články