Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tohle je tvář dítěte, které zveřejnilo nahé fotky slavných celebrit a obrátilo internet vzhůru nohama!

Hrdina internetu už má i svou tvář!
+ Další fotografie

Když si tak nějak představujete muže, který sedí v temném bytě u internetu, několik měsíců sbírá ukradené fotky nahých celebrit a pak je zveřejní, zhruba takhle nějak vypadá ta vaše představa. Kudrnatý patnáctiletý kluk s brýlemi a s akné. A právě tenhle chlapec je teď velkým hrdinou internetu.

Podle všeho je to totiž právě on, kdo přes internetovou měnu bitcoiny od pravých hackerů nakoupil obrázky všech myslitelných nahých celebrit, některé ve vyloženě pornografických polohách a stupni odhalení, a zveřejnil je na internetu.

Dopustil se totiž zásadní chyby a na internetovém fóru 4chan, kde se obrázky objevily poprvé, dal screenshot své plochy ve Windows. Z ní bylo velmi snadné zjistit, se kterými dalšími lidmi sdílí počítačovou síť, a pak už stačila jen chvíle hledání a zjistilo se, že jde o brigádníka pracujícího ve firmě vytvářející webové stránky.

To, že je mu 15 let, ho možná zachrání před vězením. Člověk, který se dostal do telefonů hereček Scarlett Johansson a Mily Kunis a zveřejnil jejich soukromé fotografie, dostal 10 let ve vězení!

Chlapec, jehož zatím všichni znají pouze pod křestním jménem Tristan, naposledy sliboval, že nezveřejnil ještě všechny fotografie, kterými disponuje, a další pokračování má být zítra. Podle všeho ho už ale hledá policie a je tedy dost možné, že spousta obrázků zůstane nikdy neodhalená.

Víme, pánové, je to velmi smutná zpráva.

Mohlo by vás zajímat

Další články