Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tohle je největší favoritka SuperStar! Víme, čím totálně odrovnala porotu!

Karolína se poroty nebojí a přinesla pizzu!
Že by se rodila nová hvězdička na tom našem šoubyznysovém nebi? Není pochyb o tom, že v mladé zpěvačce dřímá obrovský talent. Karolína má navíc odvahu jak deset chlapů najednou. A ví, jak si omotat lidi kolem prstu.

Když pohledná Karolína Přibylová předstoupila před nekompromisní porotu, tak ji hned odzbrojila svou pohlednou tváří, ohromujícím hlasem a hlavně příjemnou povahou. A také přinesla pizzu. Je trochu jako ten legendární Hujer, když panu učiteli přinesl švestičky ze své zahrádky.

Kája vypadá jako andílek, ale všechny šokovala zálibou v adrenalinových sportech. Dokonce před castingem do SuperStar s kamarády odjela do Řecka na třítýdenní dovolenou, kde v silném větru prováděla nebezpečný kiteboarding.

Karolína ale nezaujala jen svou odvahou, ale také životním příběhem. Je tvrdohlavá, nenechá si do ničeho kecat a chce naplno žít svůj sen. Ve stánku s pizzou, kde prodávala, snila o tom, jak se stane slavnou a bude se moct zpěvem živit. Ani hloupé kecy kolegů ji neodradily a Karolína ví, co chce, a jde si za tím.

Porota jí už nyní předpovídá zářnou budoucnost a už ji vidí ve finále SuperStar. Opravdu nakonec Kája ohromí i český národ a stane se novou hvězdou? To se nechme překvapit. Ale rozhodně to není žádná šedá myška, která zapadne v davu.

Mohlo by vás zajímat

Další články