Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tohle je nejroztomilejší chlapeček na světě! Neuvěříte, kdo jsou jeho slavní rodiče!

No není k sežrání?
+ Dalších 9 fotografií
Malý Alexander Pljuščenko má teprve tři roky, ale moc dobře si uvědomuje svou cenu. Už v tak útlém věku má založený účet na sociální síti Instagram. Na něj pravidelně přidává své módní fotky. Nyní se však rozhodl, že už nebude pracovat zadarmo. Neuvěříte, co tenhle malý fiškus vymyslel.

Jsou mu teprve tři roky, ale pomalu chytá hvězdné manýry. A není se čemu divit. Malý Alexander Pljuščenko je synem slavného páru. Jeho otec je krasobruslař Jevgenij Pljuščenko a maminka úspěšná ruská producentka Jana Rudkovskaja.

Jejich malá ratolest bude pěkné kvítko. Je vidět, že pochází z bohatších kruhů a manýry hvězd trošku podědil po rodičích.

Alexander má svůj vlastní účet na Instagramu, který pravidelně aktualizuje o své módní fotografie. A nutno podotknout, že patří mezi nejroztomilejší děti na světě. A kromě toho, dokonce i v tak útlém věku, má velmi dobrý vkus na módu. Člověk, když vidí jeho fotky, by hned řekl, že pózuje lépe než kdejaký profesionální mo­del.

Nyní se však malý chlapeček rozhodl, že už nebude pracovat zadarmo. Když se měl s rodiči objevit na italském galavečeru, řekl, že za to bude chtít minimálně tři dárky. Cílevědomost rodičů zřejmě podědil. A to je moc dobře!

Mohlo by vás zajímat

Další články