Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tohle je fakt síla: Pamatujete si na dceru Eminema, o které tak často rapoval? Neuvěříte, jak dnes vypadá!

To je ale kočka!
Zdroj: instagram.com
+ Další 4 fotografie
Hailie Scott je dcera slavného rappera Eminema a problémové matky Kimberly Anne Scott. Můžete si ji pamatovat jako malou holčičku z dob, kdy byla Eminemova sláva na vrcholu. Slavný rapper dělal cokoliv, aby mohl být dobrým vzorem pro svou dceru, která až vyroste, bude moct být pyšná na svého otce. A jak se zdá, tak se mu to povedlo!

I když nepatříte třeba mezi velké fanoušky amerického rappera Eminema (44), tak jste určitě zaregistrovali jeho raketový vzestup na přelomu tisíciletí. Každý jeho song sklízel úspěch za úspěchem, a přesto, že na některé lidi působil jako tvrďák, uvnitř to byla jemná duše, která nadevše milovala svou rodinu.

Důkazem toho také bylo, že často skládal texty o svém blonďatém andělíčkovi, dceři Hailie Scott. Eminem si přál mít ucelenou rodinu, ale tohle přání se mu dlouhá léta neplnilo. Matka Hailie totiž nebyla zrovna matkou roku. Svého času byla závislá na drogách a alkoholu.

Americký rapper všechny své problémy přenášel do textů a díky tomu jeho sláva rostla. Od té doby už uplynulo hodně času, Eminem zestárl a z jeho dcery vyrostla půvabná mladá dáma.

Související články

Další články