Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tohle je dcera váženého skotského lorda: Živí se jako prostitutka a bojí se, že se to otec dozví. Pozdě!

Charlotte Colquhoun dělá šlapku za 4200 korun za hodinu.
Zdroj: Profimedia.cz

„Můj otec by měl záchvat, kdyby to věděl,“ píše o sobě na Facebooku luxusní šlápota Charlotte Colquhoun, která chodí za 4200 korun za hodinu. Záchvat by měl tedy nejspíš každý otec, jenže tenhle je navíc baron. A sir. A taky lord. Prostě všechno, co má modrou krev a nenosí to titul královna.

Lord Malcolm Colquhoun (65) je skotský velevážený pán, který pochází ze slavné rodové linie, akorát že dcera se mu trochu nepovedla. Zatímco on se stará ve svých soukromých školách o nadané děti a těm chudým platí stipendia, jeho dcera Charlotte (35) se zase stará o penisy mužů, kteří si ji objednají jako call girl.

Matka dvou dětí sice vystudovala, alespoň to tvrdí, prestižní školy, ale pracovat jako prostitutka jí přijde jako přijatelná náplň života. Vydělá si prý tolik peněz, že si může dovolit nakupovat dostihové koně a chrty, muži hlavně šílí po jejím přirozeně velkém poprsí, a tak rozhodně nemá důvod s tímto živobytím skoncovat.

Na svém profilu se chlubí slavnými předky ze svého rodu a dokonce tam vystavila i svého otce, kterého nechtěla o svém zajímavém zaměstnání spravit. Otec si ale určitě velmi brzy otevře anglické noviny, které jsou nyní plné fotek jeho dcery Charlotte, jak se prodává v erotickém salonu.

Doporučujeme lordovi na uklidnění dva šálky čaje o páté odpolední navíc a střelit na pozemku nějakou tu zakázanou lišku. Třeba mu klesne tlak.

Související články

Další články