Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Tohle Gottová nedá: Pomeje natočil po jejím vzoru CD s pohádkami! Ještě než ho pokřtil, zadupal v prodejnosti Ivanu do země!

Přestože se střídali v moderování jednoho pořadu, existuje snad jen
jedna společná fotka Jirky a Ivany. Z náhodného setkání na letišti!
Zdroj: archiv, profimedia, pohrustav.cu, herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Jestli Ivana Gottová (38) doposud neměla kvůli vzájemnému primáckému VIP sporu ráda Jiřího Pomeje (49), teď ho bude nenávidět.

Svérázný producent si vypůjčil její loňský nápad a natočil edici 3 CD s pohádkami pro děti, které včera pokřtil poté, co mu distributor překvapeně ohlásil deset tisíc prodaných nosičů z vylisovaného nákladu 70 tisíc kusů (!!!) Pomíkových pohádek, které jdou do trafik k prodeji zítra!

Úspěch nosiče s názvem Pohádky pro Aničku není zase tak překvapivý, Pomeje je možná magor, ale hrát a mluvit umí a zjevně ví, co dělá, první ohlasy jsou velmi příznivé, oceňují zkušeného dabéra jako znamenitého vypravěče, který děti navíc vtahuje do děje a nesnaží se poučovat.

Gottová při vší objektivitě měla s Karlem a jeho Supraphonem za zadnicí mnohem snazší výchozí pozici (koprodukce dalšího silného vydavatele, písně a texty O. Suchého, spolupráce vynikajícího autora hudby Vratislava Šrámka, režíroval geniální Jan Jiráň a jako bonus zástup absolutně poslušných novinářů a další vynikající PR kamaráčofty), a přesto se svým loňským předvánočním počinem s názvem Andělské pohádky sice nepohořela, ale nedosáhla dodnes ani na zlatou desku, která se u nás dává už za 5000 prodaných nosičů mluveného slova.

Pomeje, který se vůbec netají tím, že chce „moderátorce“, která podle spekulací bulváru sehrála roli v jeho konci ve VIP zprávách před dvěma lety, ukázat, jak na to. Zvolil cenu o polovinu až dvě třetiny nižší než Gottová (250,–) a jinou formu distribuce a vyplatilo se, protože už teď je na hranici platinové desky, zatímco Gottovou můžete rok po vydání první (a poslední) kopie bez problémů pořídit i v desítkách kusů, stačí si projet poznámky jednotlivých prodejců. Pomeje navíc možná u dětí vyhrál i dalším skvělým nápadem – na svém CD, na rozdíl od Ivany, nezpívá!

Sledovat tento souboj tím přestalo být zajímavé, protože je rozhodnuto, aniž by Pomeje jako dětský vypravěč vůbec vystartoval, a Karel se může jen modlit, aby po něm vytočená Ivana nechtěla další cédéčko, jehož stotisícový náklad by rovnou i vykoupil.

Související články

Další články