Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tohle by měl vidět Justin Bieber: Selena Gomez divoce tančila na pódiu a nechtíc odhalila rozkrok! Foto ohanbí v galerii

Tady bylo Bieberovo.
Zdroj: archiv

Teda! Zatímco Justin Bieber (19) si jezdí po svém koncertním turné všude možně, jeho bývalka Selena Gomez (20) ukazuje rozkrok.

Ne, že by to bylo schválně, to se jen zpěvačce stala nehoda během toho, když zpívala na narozeninách rádia AMP Bash v Bostonu. Když se Gomez vlnila v rytmu melodií a zvedla ruce vysoko vzhůru, její vzdušné šaty odhalily nohy a nejenom to. Díky obrázku, který se divákům naskytl, začala zahraniční média spekulovat, zda má Selena na sobě tělové kalhotky, nebo byla naostro.

Drobná nehoda zpěvačku rozhodně nerozhodila a potom, co si Selena upravila neposlušnou sukni, pokračovala dál ve zpívání. Její náladu nezměnil ani fakt, že její expřítel Justin měl údajně v Las Vegas románek se servírkou Jordan Ozunou. „Selena si v poslední době užívá život s rodinou a přáteli a starat se o to, co kde dělá Justin, ji už opravdu nezajímá,“ řekl zdroj deníku The Sun.

Související články

Další články