Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle bude nová macecha Justina Biebera: Je jenom o 7 let starší než zpěvák!

Justin si bude zvykat na novou mámu, která by mohla být jeho sestra.
Zdroj: Profimedia, Instagram
+ Další fotografie
Tatínek Justina Biebera se nám zamiloval! Před týdnem požádal Jeremy Bieber (41) o ruku svoji mladší přítelkyni Chelsey Rebelo (28). Na dovolené v Karibiku, konkrétně na ostrově Svatý Bartoloměj, ji vylákal na výlet. Když vyšli na vyhlídku, poklekl před ní s prstenem v ruce a požádal ji o ruku. Sympatická brunetka mu řekla své ANO a stane se tak macechou Justina Biebera, který je o 7 let mladší než ona.

Je to láska jako trám! Jeremy se oblékl celý do bílého a pomáhal své milé s výstupem na skálu. Chelsey si na posilněnou vzala pivko a oblékla se do růžových šatiček. Myslela si, že jdou jenom na výlet. Na vrcholu skály ji ale čekalo překvapení. Jeremy měl připravený prstýnek a požádal svou milou o ruku. (I když aspoň tu kšiltovku si u toho mohl sundat, ale co, doba je jiná…)

Navíc ještě celou romantickou akci natáčel a následně umístil na YouTube. Co dneska není zdokumentované, jakoby se nestalo. Kráska souhlasila, objala Jeremyho a hned dala první fotku po zasnoubení na Instagram.

Justin Bieber (21), který byl dlouho rozhádaný se svou vlastní matkou, se teď dočká macechy. Macechy, která je spíš ve věku jeho sestry.

Co se týče výběru, tak vystylovaný metrosexuální tatínek Jeremy Bieber překvapil. Nevybral si žádnou sladkou fiflenu, ale sympatickou slečnu. Chelsey vypadá, že je holka do nepohody a nebude celý den trávit focením selfíček na sociální sítě.

Související články

Další články