Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: Tohle bude nejlepší vystoupení v show Tvoje tvář má známý hlas! Podívejte se, jak Hana Holišová dře Jacksona a jeho moonwalk

+ Další 3 fotografie
Tohle je snad za trest. Herečka Hana Holišová sice slíbila, že předvede parádního Jacksona, na tréninku se ale velmi trápí. Tanečník Yemi už s ní nemá trpělivost. Jak tohle dopadne?

Hana Holišová zatím diváky show Tvoje tvář má známý hlas hodně bavila, jen minulou sobotu selhala – psali jsme ZDE.

Nyní ji ale čeká opravdu tvrdý oříšek. Král popu!

„Myslela jsem si, že Beyoncé bude to nejtěžší, co mě potkalo, ale pak přišel Michael,“ prozradila se smíchem Hanka Holišová o životní zkoušce.

Do soboty zbývají dva dny a čas na přípravu se krátí. Hanka už nyní ví, že má velké rezervy a bojí se, že výkon nebude perfektní.

„Ten jeho styl pohybu mi není nijak blízký, je to pro mě úplná novinka. On je tak specifický ve všem, v pohybu i ve zpěvu, že je to opravdu náročné to za týden všechno vstřebat,“ fňuká Holišová v rozhovoru pro TV Nova.

Když si natloukla pusu s Katy Perry, zvládne ještě složitějšího Jacksona? Tak na tuhle otázku budeme znát odpověď až v sobotu večer.

Související články

Další články