Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle auto patřilo drogovému bossovi! A nyní může být vaše za pár korun! Pozor, v záloze jsou i lepší kousky!

Chcete mít v garáži parádní kousek se zajímavou minulostí?
Zdroj: facebook.com
Ferrari 575, Hummer H2 nebo Mercedes-Benz CL 500! Tyhle kousky patřily drogovému bossovi, ale nyní mohou být vaše. Stát prodává zabavená auta a jsou mezi nimi fakt zajímavé kousky.

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) dává do prodeje hodně dobrá autíčka. Vozy Ferrari, Hummer a Mercedes-Benz patřily člověku, který je stíhaný za výrobu omamných a psychotropních lá­tek.

Zdá se, že drogy pořád vynášejí. Jenže mafián bude sedět a je škoda, aby jeho majetek chátral někde v luxusní garáži. Tahle auta patří do provozu!

Komu nebude vadit, že tyto vozy zažily drsné akce podsvětí, může si vybrat například dvoumístný sportovní vůz Ferrari 575 F133 EBE typu kupé za minimální cenu 1 599 000 korun.

Další v nabídce je pětimístný Mercedes-Benz S600 220 typu sedan za minimálně 246 950 korun. Pozor, do výběrového řízení se ale musíte přihlásit do 20. 7. tohoto roku.

Dobře vypadá i čtyřmístný automobil Mercedes-Benz CL 500 216 typu kupé, jeho minimální cena je stanovena na 680 000 korun.

Drogový mafián nebyl žádný troškař, takže ke koupi budou také nákladní Hummer typu L92 VORTEC V8 a Hummer H2. Oba dva kousky za minimální cenu 842 200 korun.

Související články

Další články