Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To už je Halloween? Zoufalá Tori Spelling se změnila v plastikové monstrum, asi doma nemá zrcadla

Exponát z muzea voskových monster.
Zdroj: Lifetime TV

Tori Spelling (40) to poslední měsíce nemá jednoduché. Narodila se sice do pohádkově bohaté rodiny vlivného producenta Aarona Spellinga, jenže trochu zapomněla, jak nakládat se svým majetkem, a dolary se jí rozkutálely po Beverly Hills bůhví kam.

Herečka se dostala do takové krize, že svou rodinu zaprodala do reality show, snažila se napsat knihu, která ale nebyla o nic zajímavější než leták z Tesca, a na její autogramiádu přišel jeden člověk! To je už skoro na provaz, Tori se ale nevzdává, jen se obrovským stresem její už tak hubené tělo proměnilo v chodící pomůcku studentů biologie, kterou jsme všichni s radostí vozili po chodbách školy.

Vedlejším efektem nízké váhy je i to, že se ve vašem obličeji začnou víc rýsovat vrásky, pleť nevypadá zdravě. Jenže Tori to má o to horší, že strávila třetinu života u plastického chirurga a teď vypadá, jako by se její doktor při operacích inspiroval fotografiemi Hany Zagorové a Štefana Margity.

Související články

Další články