Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

To se může stát jen v rozvojové zemi: Slovenský muzikant zřejmě zemřel místo infarktu na bloudění sanitky!

Na Slovensku je vše asi tak 5× v horším stavu, než v ČR, takže si při
stavu české záchranné služby umíme představit, jak bloudění slovenské
sanitky vypadalo. (ilustrační foto)
Zdroj: profimedia.cz, Facebook

Češi mají sanitky křižující sto pražských nemocnic, které nechtějí zraněné, Slováci řeší jiný skandál spojený se záchrannou službou.

Trumpetista, známý ze skupiny Polemic, Martin Ďurdina (†40) odešel do věčných lovišť poté, co dostal infarkt a jeho partnerkou přivolaná sanitka prý dorazila na jinou adresu, než uvedla do telefonu.

Alespoň to tvrdí přítelkyně Ďurdiny Olga, která se do příjezdu bloudící sanitky snažila partnera oživovat. Na celé story je nejsmutnější, že do kolapsu neměl Ďurdina žádné zdravotní potíže a tamní média spekulují o tom, že na jeho náhlé srdeční slabosti se podepsala vedra a pracovní vytížení, každopádně jeho stav prý rozhodně nebyl na umření.

„Zavolala jsem sanitku a prosila, ať přijedou co nejdřív, že přítel umírá. Adresu jsem opakovala dvakrát a dvakrát mi také volali, že už jsou dole, kde ale nebyli, zatímco já přerušila oživování a běžela tam,“ popsala šokovaná pozůstalá Novému Času nestandardní zásah zdravotníků a poslední okamžiky svého milého, ke kterému podle slov řidiče sanitky přijel pozdě proto, že mu bylo z dispečinku hlášeno jiné popisné číslo domu, než na které měl přijet.

Na pohřeb nebohého muzikanta se teď skládají kamarádi a není pochyb o tom, že celá věc skončí u soudu, protože podle spekulací kolegů z východu si bratislavská záchranná služba zřejmě nenechá obvinění ženy a bulváru jen tak líbit.

Související články

Další články