Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

To poleno na mě vzal on! Kadeřnice tvrdí, že ji chtěl zabít Nečesaný!

Lukáš Nečesaný se svou partnerkou…
Lukáš Nečesaný opět stojí před Krajským soudem v Hradci Králové. Opět se začal projednávat zamotaný případ. Policie je přesvědčená, že na kadeřnici útočil Nečesaný. Jenže důkazy jsou podivné. Co se dělo dnes u soudu?

Lukáš Nečesaný byl nejprve odsouzen za pokus o vraždu kadeřnice. Dostal 16 let a později mu byl trest o tři roky snížen.

Jenže v tu chvíli si jeho rodiče za velké peníze najali zkušené advokáty, byly napadeny důkazy a celý způsob vyšetřování a případ je tak vlastně na začátku.

Vtipné je, že Nečesaného soudí znovu soudce Jiří Vacek. To je muž, který už jednou Nečesaného odsoudil. Jenže Nejvyšší soud verdikt zrušil a vrátil případ zpět do Hradce Králové.

Lukáš Nečesaný dnes opět u soudu zopakoval, že se cítí absolutně bez viny.

Jenže k soudu přišla také napadená kadeřnice. A řekla, že si moc dobře pamatuje, že na ni útočil právě Nečesaný. V tu chvíli to v soudní síni zašumělo.

„Když jsem ho viděla v televizi, tak jsem ho poznala. Podle mého názoru je to on. Jsem kadeřnice, pamatuji si lidi podle vlasů. Měl tvrdé vlasy a kštici. Vzpomínám si i na jeho úsměv,“ řekla u soudu kadeřnice a dívala se při tom na Nečesaného, kterému v tu chvíli tuhnul úsměv na rtech.

Když kadeřnice domluvila, jeden z Nečesaného obhájců schoval tvář v dlaních, píše portál iDnes.cz.

Napadená kadeřnice dokonce popsala zbraň, kterou ji chtěl muž umlátit. „Vytáhl poleno a praštil mě do hlavy. Byla to rozpůlená bříza s kůrou. Pak si nepamatuji. Na sobě měl krátkou bundu do pasu, na barvu si nepamatuji. Ten den jsem měla na sobě náušnice a šperky,“ uvedla u soudu kadeřnice.

U soudu dnes vypovídala také babička Lukáše Nečesaného. Zopakovala, že si je jistá, že vnuk přišel v sedmnáct hodin. Původně policistům však tvrdila, že se ručičky na hodinách překrývaly, to by mohlo být i 17:25 hodin, což by hrálo spíše do karet obžalobě, píše iDnes.cz.

Lukáše Nečesaného k soudu doprovodil jeho otec Luděk. Také on má problémy se zákonem. Policie ho jako ředitele liberecké Krajské nemocnice viní z přijetí úplatku, za což mu hrozí 5 až 12 let za mřížemi.

Uvidíme, který z Nečesaných nakonec bude odsouzen.

Mohlo by vás zajímat

Další články