Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

To nepoberete! Která postava z Buffy, přemožitelky upírů se změnila k nepoznání?

To je změna, panečku.
Zdroj: Facebook, Instagram
Kde jsou ty časy, kdy televizi vládla Buffy Summers, a ne unylé postavy ze Stmívání, které se do upírů zamilují, místo toho, aby jim do srdce vrazily kolík. Jo, je tomu už hodně dávno. Buffy, přemožitelka upírů se začala vysílat v roce 1997 a na obrazovkách vydržela 6 let. Od té doby se ale hodně změnilo.

Z představitelky Buffy Sarah Michelle Gellar je dnes sexy žena. Její seriálová láska, upír Angel, září v seriálu Sběratelé kostí a vypadá líp než kdy předtím. To se ale nedá říct o dalším sexy upírovi ze seriálu - blonďatém Spikovi.

Jamesi Marstersovi je dnes 53 let (také se cítíte tak staří?) a vypadá jako takový nudný postarší pán. Zatímco jeho bývalí kolegové se porůznu uchytili, on hrál vedlejší role v méně známých televizních seriálech. Dnes je to rozvedený muž a s bývalou manželkou má syna Sullivana.

Za roli Spika získal tenkrát James několik hereckých ocenění, ale popularitu téhle role se mu nikdy nepodařilo překonat. Na roli se musel i dlouho připravovat. Třeba se kvůli upírské postavě učil anglický přízvuk. Teď je dávno zapomenut v propadlišti seriálových dějin.

Související články

Další články