Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To musíte vidět: Našli vnučku Josefa Stalina! Miluje zbraně a kérky

Vnučka Chrese Evans si přeje, aby jablko padlo co nejdál od stromu.
Zdroj:
+ Další 2 fotografie
Když je váš děda jedním z největších vrahů 20. století, tak se s tím moc nechlubíte. A chcete od své temné rodinné minulosti utéct tak daleko, jak to jenom jde. Proto si Chrese Evans změnila jméno a nyní žije v Americe jako extravagantní čtyřicátnice. Je vidět, že se jí podařilo zapomenout. Její dědeček by z ní ale radost nejspíš neměl.

Josef Stalin (†74) byl diktátor, který má na svědomí životy milionů lidí. Jeho vnučka Chrese Evans (44) se mu ale hodně vymyká a rozhodně s ním nechce mít nic společného. Je celá potetovaná, má odbarvené vlasy na blond a ráda provokuje.

Chrese je hodně výstřední a ráda pózuje se zbraněmi. Nechybí ani rudá rtěnka a cigareta. Na fotografiích ji můžete vidět v roztrženém tílku, jak pomalu vydechuje cigaretový kouř. Nikdy by vás ani nenapadlo, že právě tato žena je vnučkou diktátora Stalina. Momentálně žije v Americe, a to by se asi jejímu dědečkovi moc nelíbilo. A taky by ji možná nejspíš zabil.

Když se Chrese narodila, jmenovala se Olga. Chtěla se vymanit a odlišit. Nechtěla, aby ji někdo spojoval s jejím dědou, a tak si nechala změnit jméno. Rozhodně se tím, kdo je její dědeček, nikde nechlubila a hlavně nechtěla žít v zemi, kde vraždil. Jakoby pro ni neexistoval.

Vládce Sovětského svazu ale nadevše miloval svoji jedinou dceru Světlanu Allilujevu. Ona se ho vždy snažila usměrňovat a zkrotit. I když jí to mnohdy nebylo nic platné. A právě vnučka Chrese je její jedinou dcerou. Tak by možná diktátor její výstřední styl skousnul a miloval by ji stejně jako svoji jedinou dceru. A možná také ne.

Chrese Evans vyrostla ve Spojených státech a studovala v Británii. Svého dědečka Josefa Stalina ale nikdy nepoznala. Zemřel totiž ještě dřív, než se narodila. Ona je ráda, protože mít za dědečka takového člověka nejspíš nikdo nechce.

Vzpomíná na to, jak se její matka dlouho snažila vystoupit ze stínu svého otce a zapomenout na jeho temnou minulost. Každý ji s ním srovnával a dívali se na ni skrz prsty. Jenže ona nebyla zodpovědná za jeho zvěrstva, která dělal. Za svého otce prostě nemohla. Ale vysvětlovat to lidem pořád dokola je hodně vyčerpávající.

Související články

Další články