Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To musíte vidět: Lady Gaga vstala z popela a natočila sedmiminutový hudební film, ve kterém se nám směje do očí!

Popová divoženka Lady Gaga si za poslední půlrok prošla jakousi šedou zónou svého života. Kromě toho, že se rozešla se svým manželem, zaznamenala i podlou zradu z řad kolegů svého tvůrčího týmu a ani její poslední hudební počin se nedočkal valného úspěchu.

Její poslední album Artpop rozhodně nešlo tak na dračku, jak se původně očekávalo, a skandální a energická diva tak na chvíli jakoby zmizela ze scény.

Gaga, která bývá mnohými označována za karikaturu sebe sama, je ale na rozdíl od většiny popových princezen skutečná umělkyně, a tak své duševní přetlaky a nevyrovnanost umě vtěsnala do jednoho ze svých projektů.

Zhruba před měsícem natočila pod vlastním režijním vedením skvěle propracovaný snímek, který vizuálně zpracovává trojici jejích písní z aktuálního alba.

Ve více než sedmi minutách čirého popu tahle Američanka dokazuje, že kromě toho, že umí zpívat a komponovat, jí sudičky nadělily i notnou dávku hereckého nadání a smyslu pro patos.

Poté, co se v úvodní scéně zjeví jako padlý anděl, aby posléze vstala jako fénix z popela a v davu profesionálních tanečníků naservírovala svým fanouškům směsici podbízivosti i nadhledu, musí dát i její zarputilí odpůrci za pravdu, že tahle podivná bytost má talent a nepopiratelné kouzlo.

Sáhodlouhé titulky, které tento počin provázejí, jsou jen reálným důkazem toho, kolik lidí se na zanedbatelných sedmi minutách, které právě proklikáváte, sedře z kůže…

Joo, popová zpěvačka, ta těžkej chleba má!

Související články

Další články