Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

To musela být party! Tenhle mladík se opil v Anglii a probudil se až na záchodcích v Paříži!

Zdroj: Twitter

Stalo se vám někdy, že byste vyrazili na večírek a druhý den jste se probudili někde, kde jste vůbec netušili, jak jste se tam dostali? Čas od času se něco takového stát může, zejména pokud jste mladí a agilní a večírek se opravdu vydaří. Stěží se vám ale asi stalo, že byste se z noční chlastačky probudili na veřejných záchodcích v úplně jiné zemi, že ano?

Přesně to se ale stalo mladému Angličanovi z Manchesteru Lukovi Hardingovi.

Devatenáctiletý mladík, pracující v továrně na výrobu kovů, začal popíjet v hospodách v Manchesteru Ve čtyři hodiny ráno se rozhodl jít domů, ale v kapse našel svůj pas a v opilosti si řekl, že by byl dobrý nápad z ničeho nic zaletět do Paříže

"Našel jsem pas v kapse a pak jsem na mobilu náhodou narazil na levné lety do Paříže. Takže jsem rovnou koupil letenky, v té chvíli mi to přišlo jako senzační nápad," řekl britské verzi časopisu Metro.

Nějakým způsobem se dostal do letadla a zbytek si už moc nepamatuje, třeba průchod letištěm nebo přistání v Paříži. Až po nějaké době se probudil na letištních záchodcích.

Samozřejmě, jelikož mu letadlo letělo až za osm hodin, šel se podívat alespoň na pár pařížských památek a všechno dokumentoval na svůj Twitter, čímž se stal pro své kamarády velkou hvězdou. A nakonec se stal i hvězdou mediální, protože v Británii o jeho eskapádách psali snad ve všech novinách.

Související články

Další články