Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

To jsou věci: Hysterická Gottová si z dovolené objednala reportáž proti bulváru. A Prima poslechla, podívejte se!

Ďáblík z Bertramky.

Ivana Gottová (37) o sobě ráda říká, že nepatří do legendární primácké mafie, ale jak může, tak všem ukáže, že Don Corleone je proti ní nula.

Před pár dny to na vlastní kůži poznala konkurence z týdeníku Sedmička a následně i z obou bulvárních deníků, když vyšel článek o tom, že Gottová bere dcery na natáčení, kde na ni musejí čekat. Vše doplněno fotografiemi, které si Ivana „chytře“ pověsila na Facebook.

Protože Jitka Obzinová (49), šéfka zpráv Primy a další údajná mafiánka, ještě nestihla všechny práskače bulváru pochytat, máme toto svědectví člověka z redakce: „Ivana byla na dovolené někde v místě s šíleným časovým posunem, protože sem volala v totální hysterii v šílenou hodinu, ať se okamžitě natočí protireportáž.“

A jak Ivana Jitce Obzinové rozkázala, tak se také stalo. Prima ještě týž večer odvysílala ve VIP zprávách reportáž, jak vystřiženou z politických procesů padesátých let, ve které nejprve musela (opravdová) moderátorka Laďka Něrgešová (37) odříkat neuvěřitelný úvod, který psala zřejmě Ivana s Karlem u bazénu na Maledivách, aby následně v reportáži promluvili krajně nezaujatí – tiskový mluvčí televize Mazánek a nejlepší kamarád a blízký kolega Obzinové Jan Punčochář (34), který si mimochodem stále ještě myslí, že v televizi nekončí, což je legrační, protože v ní v květnu končí. Ale to je fuk, pokud se chcete pobavit, reportáž najdete v čase od 7:00.

V ní Gottová na dálku účtuje i s deníky Blesk a Aha!, které jsou opakovaně pro ilustraci prezentovány jako lživé bulváry, přestože text o Gottové vyšel jinde. To je zřejmě trest za ukončenou spolupráci vydavatele těchto deníků právě s Gottovou, která měla výměnou za spolupráci a přístup na Bertramku jistá privilegia.

Primě děkujeme za otevření očí a jen litujeme, že si Ivana reportáž i sama „neodmoderovala“, aby bylo dílo zkázy dokonáno zcela.

Mohlo by vás zajímat

Další články