Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

To je úlet! Tohle kouzlo se podařilo Jáklovi na Ukrajině!

Režisér Petr Jákl nepřitahuje jen chtivé pohledy něžného pohlaví, ale také kovové předměty! Podařilo se nám získat utajené video ze zákulisí natáčení temného thrilleru Ghoul, které vzniklo při pobytu štábu na Ukrajině.

Při natáčení filmu inspirovaného příběhem skutečného kanibala Andreje Čikatila, navíc v místě jeho opravdového někdejšího pobytu, došlo v natáčecích pauzách mnohdy na nadpřirozená témata.

Při jednom z večerů, kdy štáb po dlouhých hodinách natáčení odpočíval, nastínil jeden z Petrových kolegů téma o lidech, kteří přitahují kovové předměty jako magnet.

„Petr si z legrace vzal příbor a smál se, že něco takového nemůže být těžké. Pak ale celý štáb ztichl, když si první kousek kovu přiložil ke tváři a on tam držel,“ prozradil člen štábu.

Tím to ale neskončilo.

Oblíbený režisér si totiž začal přikládat více a více předmětů, až připomínal příborník. Tuto nadpřirozenou schopnost se Petrovi už nikdy nepodařilo zopakovat. Ghoul je prostě tajemný nejen na plátnech kin, ale také jeho natáčení bylo obestřeno tajemstvími, která nelze vysvětlit.

Podívejte se na video, proč má Petr Jákl přezdívku Magnetoman…

Související články

Další články