Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

To je svatba: Ženich vystřelil manželku z praku, to musíte vidět!

Američanka Natasha Jones na svoji svatbu jen tak nezapomene. Vždyť její velký den byl plný nejen štěstí, pohody a smíchu, ale i vzrušení a adrenalinu.

Ženich Jacob Jones si k této příležitosti totiž pronajal obrovský prak, který červenající se Natashu doslova vystřelil do vzduchu. Dlužno dodat, že na nevěstu, která na sobě měla svatební šaty, kovbojské boty a speciální postroj, ke kterému bylo z každé strany připnuto elastické lano, byl skutečně zajímavý pohled.

Jak můžete na videu vidět, Natashu nejprve přivázali za čtyřkolku, kterou řídil Jacob. Jakmile byla ramena praku dostatečně napjatá, Jacob provaz uvolnil a Natasha byla k velkému nadšení všech přihlížejících vymrštěna vysoko nad zem.

„Vymysleli jsme nový způsob, jak odhodit svatební kytici. Jóóó!!! Gratulujeme, Jacobe a Natasho,“ komentoval to Colton Spencer, který video na serveru YouTube zveřejnil.

Mohlo by vás zajímat

Další články