Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

To je síla! Rychtář pózuje s urnou Ivety. Takhle to teď vypadá v domě mrtvé zpěvačky!

Josef Rychtář pózuje s urnou Ivety.

Josef Rychtář (56) si nedá říct. Po smrti své manželky Ivety Bartošové (†48) si znepřátelil veřejnost svým chováním natolik, že ho většina lidí v Česku naprosto odsuzuje.

Nejprve šokoval národ prohlášením, že chce opulentní pohřeb pro Ivetu, a absolutně ignoroval přání rodiny. V době, kdy jiní truchlí, se rval se Zdeňkem Macurou (40), obviňoval novináře z podílu na smrti zpěvačky, aby se po několika dnech mediální exhibice stáhl a s nikým nemluvil.

Teď se nechal nafotit s urnou Ivety, kterou si před několika dny vyzvedl a kterou má doma, ač by maminka zpěvačky Svatava Bartošová tolik stála o to mít ostatky své dcery doma ve Frenštátě pod Radhoštěm. Tohle přání ale Rychtáře nezajímá a paní Svatava se tak musí neustále dívat na to, jak její zeť režíruje svůj mediální obraz, bohužel opět dalším nešťastným krokem.

Navíc po něm jde italská policie, u které hrabě Domenico Martucci (37) podal trestní oznámení s velmi závažnými obviněními.

Mohlo by vás zajímat

Další články