Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

To je radosti! Která hvězda TV Nova pečuje o tento rozkošný těhotenský buben?

Jedna z hvězd pořadu MasterChef se brzy dočká prvního potomka!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Česko nezažívá pouze velký boom v oblasti televizních pořadů, ve kterých se vaří! Konečně také nastala i doba babyboomu! Kdo přesně z kuchařských hvězd se těší na svého prvního potomka s krásnou blondýnkou? To už se dozvíte v článku!

Jeden z drsných porotců pořadu MasterChef Česko Marek Raditsch se co nevidět stane otcem. Kolem 2. července by měla přijít na svět holčička, která určitě jednoho dne bude šikovnou kuchařkou.

Marek se s manželkou Terezou už nemohou dočkat, až jejich vysněná dcerka přijde na svět.

“Maximálně si užíváme vybírání kočárku, hraček, dětského oblečení, zařizování dětského pokojíčku…,” popisuje své pocity nastávající maminka Tereza.

Ta v jedné diskuzi také prozradila, jak se její muž Marek už velmi těší na to, až svůj nadupaný sporťák vymění za větší rodinné auto. No jistě, to je prostě sen každého muže! Ulepená skla s vůní dětských plínek, to bude holt něco.

Pokud si myslíte, že tento pár zůstane jen u jednoho mimča, tak to se mýlíte! Tato zamilovaná dvojice totiž už teď do budoucna plánuje tři děti! Jistě, oba čekají teprve prvního potomka, a tak ještě moc dobře nevědí, do čeho se hrnou… Nicméně pozitivní přístup k rodičovství, to je ta správná cesta!

Související články

Další články