Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To je porno: Ukájel se nad tisícovkou aut, ale teď mu srdce bije jen pro Volkswagen Beetle

Edward se svou láskou, Vanillou.
Zdroj: Profimedia.cz

Edward Smith (62) z Washingtonu by mohl být spokojeným dědečkem, který se společně se svou paní těší ze zdraví svých vnoučat, nebo by mohl být zadumaným vdovcem, který tráví rád čas sám ve společnosti svého kocoura a dýmky. Kdyby je ale pouhé kdyby a Ed žije už od své puberty naprosto odlišným životem. Troufneme si říct, že jeho život je ojedinělý.

Postarší Američan si totiž v sedmnácti letech uvědomil, že není „horňák“ ani „dolňák“, ale že je mechafil. Ano, mechafil. Edwarda totiž přitahují nablýskané vozy, které jsou jeho jedinou vášní.

Zprvu se Edward v autech jen projížděl, ale když si pak uvědomil, že ho čtyřkolá vozidla vzrušují, začal se v nich, na nich i pod nimi ukájet.

"Dvaašedesátiletý muž z Yelmu ve Washingtonu je mechafilem, což znamená, že ho sexuálně přitahují automobily,“ uvedl britský deník The Mirror.

„Někteří chlapi koukají na zadky a na prsa hezkých žen. Já se dívám na předky a zadky krásných aut,“ říká Edward, jehož první mazlení proběhlo s Astonem Martinem, načež o panictví přišel s Volkswagnem Beetlem.

Milovník automobilů uvedl, že se ženou spal jen jednou a nic mu to neřeklo.

Edwardovou láskou je teď Vanilla, Volkswagen Beetle zakoupený před třiceti lety, s níž se hodlá usadit. "Nebudu popírat, že se dívám i na ostatní auta, ale nyní je mou jedinou Vanilla.

Související články

Další články