Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

TO JE ONA! Slovenka, co možná rozbila manželství Šebrlemu, má hodně mrštné tělíčko

Denisa H. a Roman s manželkou Evou.
+ Dalších 17 fotografií
Vybral si dobře? Roman Šebrle (43) ve čtvrtek trochu víc bumbal a dopadlo to tak, že zapomněl na to, že má doma ženu a dvě děti, a tak si bezstarostně užíval před zraky desítek lidí s cizí holkou. Všichni ji hned považovali za jeho milenku. Doteď se o ní nic nevědělo, nyní však už dobře víme, co je zač!

„Je teď jen na mně, abych tento alkoholový přešlap, umocněný vedrem, za který jsem se omluvil a omlouvám se, odčinil,“ napsal nám k průšvihu Roman.

Průšvih se jmenuje Denisa H. a pochází ze Slovenska, kde studovala univerzitu v Prešově. Časem jí však rodná hrouda začala být malá, a tak se přestěhovala do Prahy. Tady má mít vystudovanou taneční konzervatoř a kromě toho, že na Primě dělá asistentku na obchodním oddělení, ještě tančí v Divadle Hybernia. A pánové, kteří někdy tanečnici měli v posteli, moc dobře vědí, že to většinou bývá hodně velká divočina!

Testosteronový býček Roman Šebrle asi kápl na hotový poklad. Má být nezadaná, takže z její strany bylo vše v pořádku.

A ráda si užívá života. Cestuje, hodně třeba za surfingem.

V oblibě má také postování odkazů na protiunijní a protiimigrantské články a videa, což už téměř vypadá, jako by skoro bylo pro zaměstnance na Primě povinné.

Jestli šlo o ojedinělý opilecký úlet, nebo se dvojice scházela už dřív a bude scházet dál, to se teprve asi dozvíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články