Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

To je náhoda: Ochotská zrušila dovolenou v USA a Rosol vzápětí prohrál v Indian Wells první kolo! Tušíme proč!

Dva z devíti milenců Míši.
Zdroj: Herminapress, koláž Jaroslav Sauer

Podle nejslavnější české poletuchy Máši Ochotné (28), pardon Míši Ochotské, by se možná dalo sázet na výsledky tenisových zápasů.

Jen co moderátorka zrušila plánovanou dovolenou do USA, jeden z jejích hlavních milenců, tenista Lukáš Rosol (27), dostal v Indian Wells rychtu v prvním kole.

Tenista, který si ve své bezbřehé naivitě myslí, že Míša na něj v Praze čeká v celibátu a odříkání, tak získal několik volných dní.

„Je pravda, že jsme měli být teď s Míšou v USA, ale vzhledem k okolnostem jsme samozřejmě nikam nejeli, co dělá nevím, nekomunikujeme spolu,“ řekl eXtra.cz Michal Exner (35), který už jinak nechce jméno moderátorky, která jej (nejen) s tenistou zřejmě měsíce podváděla, ani slyšet.

Zdroje z Novy jeho verzi potvrzují: „Ochotská měla mít dovolenou od 6.3., ale je normálně v práci, zrušila to,"dozvěděli jsme se od našeho placeného práskače na Barrandově a pochopili, že je čas poslat naše fotografy na Letiště Ireny Obermannové v Praze, kde se na tuty během dneška "nečekaně“ objeví jistý, nešťastně zamilovaný, tenista, který možná díky prohře našel pár dnů pro sebe a Ochotskou, o kterých nikdo neví. Hi, hi, hi.

Související články

Další články