Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

To je náhoda: Ochotská zrušila dovolenou v USA a Rosol vzápětí prohrál v Indian Wells první kolo! Tušíme proč!

Dva z devíti milenců Míši.

Podle nejslavnější české poletuchy Máši Ochotné (28), pardon Míši Ochotské, by se možná dalo sázet na výsledky tenisových zápasů.

Jen co moderátorka zrušila plánovanou dovolenou do USA, jeden z jejích hlavních milenců, tenista Lukáš Rosol (27), dostal v Indian Wells rychtu v prvním kole.

Tenista, který si ve své bezbřehé naivitě myslí, že Míša na něj v Praze čeká v celibátu a odříkání, tak získal několik volných dní.

„Je pravda, že jsme měli být teď s Míšou v USA, ale vzhledem k okolnostem jsme samozřejmě nikam nejeli, co dělá nevím, nekomunikujeme spolu,“ řekl eXtra.cz Michal Exner (35), který už jinak nechce jméno moderátorky, která jej (nejen) s tenistou zřejmě měsíce podváděla, ani slyšet.

Zdroje z Novy jeho verzi potvrzují: „Ochotská měla mít dovolenou od 6.3., ale je normálně v práci, zrušila to,"dozvěděli jsme se od našeho placeného práskače na Barrandově a pochopili, že je čas poslat naše fotografy na Letiště Ireny Obermannové v Praze, kde se na tuty během dneška "nečekaně“ objeví jistý, nešťastně zamilovaný, tenista, který možná díky prohře našel pár dnů pro sebe a Ochotskou, o kterých nikdo neví. Hi, hi, hi.

Mohlo by vás zajímat

Další články