Podle nejslavnější české poletuchy Máši Ochotné (28), pardon Míši Ochotské, by se možná dalo sázet na výsledky tenisových zápasů.

Jen co moderátorka zrušila plánovanou dovolenou do USA, jeden z jejích hlavních milenců, tenista Lukáš Rosol (27), dostal v Indian Wells rychtu v prvním kole.

Tenista, který si ve své bezbřehé naivitě myslí, že Míša na něj v Praze čeká v celibátu a odříkání, tak získal několik volných dní.

„Je pravda, že jsme měli být teď s Míšou v USA, ale vzhledem k okolnostem jsme samozřejmě nikam nejeli, co dělá nevím, nekomunikujeme spolu,“ řekl eXtra.cz Michal Exner (35), který už jinak nechce jméno moderátorky, která jej (nejen) s tenistou zřejmě měsíce podváděla, ani slyšet.

Zdroje z Novy jeho verzi potvrzují: „Ochotská měla mít dovolenou od 6.3., ale je normálně v práci, zrušila to,"dozvěděli jsme se od našeho placeného práskače na Barrandově a pochopili, že je čas poslat naše fotografy na Letiště Ireny Obermannové v Praze, kde se na tuty během dneška "nečekaně“ objeví jistý, nešťastně zamilovaný, tenista, který možná díky prohře našel pár dnů pro sebe a Ochotskou, o kterých nikdo neví. Hi, hi, hi.