Kateřinu Kristelovou (34) dnes dopoledne opustil její otloukánek a přispěvatel do rodinného rozpočtu Kamil Bartošek (28).

Tentokrát se nezdá, že by Kazma s Kristelovou klasicky potřebovali článek, a tak „kalí vodu,“ naopak to vypadá, že jistý článek a následná hádka celý rozchod nepřímo zapříčinily, i když přátelé spekulují o údajném úletu moderátorky s kamarádem Ondřejem V., těžko říct, ale facebookově ulétla dnes Kačka neuvěřitelně.

Kristelová má ve zvyku chlubit se články o sobě (těmi od nás moc ne, spíše od spřátelených novinářů) na svém facebookovém profilu a postuje odkazy i na ty, které se jí dotýkají jen okrajově, či dokonce na ty, kterými by se nechlubil nikdo jiný, protože jsou spíš směšné, třeba jako ten, který dnes chtěla Katka prezentovat svým fanouškům. Vydal ho Super.cz a jsou v něm většinou fotky éčkových celebrit, které autorce o Vánocích poskytly „exkluzivní“ fotku zpod stromečku, což znamená, že se v tomto čase, kdy není moc co psát, objeví alespoň někde v galerii, ale i to trojice Nikol Moravcová, Taťána Makarenko, Romana Pavelková a právě Kristelová vždycky uvítá.

Jenomže Kristelová dnes na svou chlubivost zle dojela a je pro srandu hlavně novinářům, kteří už také situaci patřičně komentují. Při tom, jak postovala článek konkurence o kráskách, které jsou i bez make-upu pod stromečkem krásné, si nevšimla, že kdoví proč se portálu Super.cz u odkazu zobrazuje fotka Džambulky a Zdeňka Macury z legendárního rakouského videa, kdy zuboženou Bartošovou prohlíží posádka sanitky, která k ní byla přivolána na penzion v Alpách.

Kristelová namísto aby se podívala na výsledek a případně při vkládání odkazu vybrala jinou z nabízených variant obrázku, k mrtvolně vypadající Bartošové navíc připsala v kontextu omylu neuvěřitelný status: „No stress, no makeup :-)“, čímž se aktuálně baví v diskuzi pod statusem „fanoušci“ Katky, která odkaz stále nestáhla a nereaguje, patrně proto, že o celé věci neví, neb se svou právničkou, kterou často a ráda vyhrožuje médiím, chystá strašlivé žaloby na Kazmu, Super.cz, eXtra.cz, extraligu ledního hokeje, exmanžela a hlavně na Facebook, který jí v den rozchodu přichystal pořádný trapas.

Reakci Zdeňka Macury a Ivety Bartošové se nám zatím nepodařilo získat, zřejmě někde u právničky připravují žalobu na Kristelovou.