Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

To je bomba! Zlatokopky vyhlašují pohotovost: Do Prahy přijede o Vánocích Rafael Nadal! Co tu bude dělat?

Zdroj: PokerStars.net

Do Prahy nečekaně míří největší hvězda tenisového světa, Španěl Rafael Nadal

Před několika minutami to tiskovou zprávou oznámila společnost PokerStars. Ta je coby největší světová online herna partnerem EPT neboli European Poker Tour, pokerové "Ligy Mistrů", která se pravidelně v prosinci zastavuje v Praze a světové pokerové celebrity ji milují, protože noci jsou tu divoké a dívky atraktivní.

Pravidelně tak za pokerem a zábavou na turnaj se startovným 130 000 Kč přijíždí třeba Boris Becker a další hvězdy pokeru, sportu i šoubyznysu.

Hvězda Nadalova typu ale exploduje poprvé. Tenista by se měl v Praze objevit 12. prosince a nastoupit do hlavního turnaje EPT, který hrává okolo pěti set top světových hráčů, včetně nejlepších Čechů, z nichž jeden, student Jan Škampa, dokázal turnaj před čtyřmi lety vyhrát a odnést si astronomických 17 milionů korun.

Nadal by měl být zřejmě ubytován v hotelu Hilton, kde se akce koná, ale podrobnosti pořadatelé tají, stejně jako odpověď na spekulace, zda je pravda, že Prahu poctí návštěvou i legendární brazilský fotbalista Ronaldo (37), což je skoro hotová věc vzhledem k televizním reklamám PokerStars, které u nás momentálně běží.

Jeho jméno, stejně jako jména dalších hvězd, oznámí pořadatel až 2. prosince. Mezitím už ale na Twitteru potvrdil účast i nejslavnější hráč světa, v Kanadě naturalizovaný Rumun Daniel Negreanu (39).

Související články

Další články