Edd Joseph (24) má na vykutálenou pomstu čuch. Jeden podvodník ho ošidil o 80 liber, když si Edd koupil herní konzoli, která mu ale nedorazila. Na revanš mu tedy poslal přes 29 tisíc SMS.

Jelikož má Joseph smlouvu s mobilním operátorem na neomezené SMS zprávy zdarma, tak šikovně vybombardoval podvodníka celkem 29 305 SMS, které obsahovaly divadelní hry od Shakespeara. Ani se u toho nemusel moc namáhat, použil totiž aplikaci, do které jen vložíte text a ten se sám rozdělí na textové zprávy.

„Byl jsem opravdu naštvaný a přemýšlel jsem o tom, jak bych se mu mohl pomstít. Napadlo mě říct mu, že vím, kde bydlí, ale to bylo moc klišé, rozhodl jsem se tedy pro SMS,“ vysvětluje poškozený.

Joseph je rozhodnutý ve své odvetě pokračovat. „Když nic jiného, tak ​​budu sdílet trochu kultury s někým, kdo s ní zřejmě nemá moc zkušeností,“ říká.

A jaké texty tomu neřádovi poslal? „Bylo to 22 her, například Hamlet, Macbeth a Othello. Nejsem jejich vášnivým fanouškem, ale našel jsem pro ně nové ocenění, zejména pro ty delší,“ dodává Edd.