Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

To je ale podoba! Sexbomba Brožová vytasila v karnevalovém kostýmu obří dekolt, Rihanna si nalepila na bradavky diamanty

Kateřina a Rihanna v karnevalovém kostýmu.
+ Další fotografie

Herečka Kateřina Brožová (45) se připravuje na hlavní roli proslulé špionky Mata Hari a jak jinak naložit s takovým sexy tělem než ho navléknout do kostýmu, ze kterého budou diváci během představení slintat. Brožová na zkoušce vystoupila v černém body posetém v oblasti ňader stříbrnými flitry, které dokonale vyzdvihlo její štíhlé křivky. Na nohy navlékla síťované punčocháče a její hlavu zdobila obrovská čelenka z bílého peří.

Nikoho asi nepřekvapí, že sex appeal Brožové je pro producenty muzikálu větším trumfem než Kateřininy pěvecké dovednosti. Možná se ale kostýmní výtvarníci měli inspirovat u barbadoské pěnice Rihanny (25), která si vyšla na karneval Kadooment Day Parade na jejím rodném ostrově v natolik odvážném kostýmu, že by se při pohledu na její tělo možná zarděl i Robert Rosenberg. Zpěvačce podobně jako Brožové nechyběly síťované punčocháče, jinak si ale Rihanna natáhla blyštivá tanga a bradavky zakryla diamantovou podprsenkou. Samozřejmě nechyběla spousta peří.

Možná by stálo za to, aby se manažeři obou hvězd dohodli na výměně svých oveček. Dokážete si představit, jak Brožová zpívá skladbu Diamonds a Rihanna v divadle Broadway baví zájezdy důchodců v tamním muzikálu? My teda ne.

Mohlo by vás zajímat

Další články