Tu holku prostě nic nezadrží, je jak tornádo a nenechá ani jednoho chlapa na pokoji. Aspoň konečně přestala dělat ze sebe jeptišku, která ani neví, co je to pohlavní styk. Je přeci mladá a teď dokonce už i svobodná, tak proč si neužít volnosti plnými doušky.

Když už netoká s finalistou Muže roku číslo jedna a jejím trenérem z fitka v jedné osobě, tak rovnou flirtuje s nejkrásnějším mužem planety Pedrem Mendesem. Přestože je Andrea Miss, má velkou smůlu. Tenhle instalatér je totiž zadaný. Se svou přítelkyní žije v Ženevě a nic na tom nechce měnit.

Sice bylo vidět, že mu modelčina společnost dělá opravdu dobře, své chtíče ukočíroval a vše zůstalo v rámci profesionálních mravů. Přesto to sexy brunetce nedalo a musela si sáhnout na jeho vypracované tělo. Kdo z nás by si rád nesáhl. Je to vážně fešák.

Holky, máte možnost ho vidět i na vlastní oči. Bude jeden z hlavních hostů na finálovém večeru Muže roku, který se bude konat již tento pátek v Náchodě. To bude sakra podívaná. My, redakce eXtra.cz, tam samozřejmě nemůžeme chybět a budeme vám přinášet čerstvé zprávy ze zákulisí.