Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

To Facebook přehnal! Fotku předčasně narozené holčičky u matčina prsu vymazal jako „obsahově nevhodnou“

Fotky byly podle Facebooku nevhodné.

Když se mladá maminka Emma Bond (24) pochlubila na Facebooku svým přátelům s předčasně narozenou dcerou, tak určitě nečekala, že Facebook bude pohoršen. Fotku, kde Emma svou dcerku kojí, jí vymazali jako nevhodnou.

Děvčátko se narodilo o 12 týdnů dříve, takže strávilo hodně času v porodnici v inkubátoru. Doktoři dávali holčičce dokonce jen tři dny života. Jen co se s maminkou dostaly domů, tak se pyšná rodička pochlubila fotkami na Facebooku.

Fotku, na které Emma poprvé kojí svoji dceru, někdo nahlásil jako nevhodnou a Facebook dotyčnému dal za pravdu a snímek vymazal.

Emmu to pochopitelně rozčílilo a na svou obranu nahrála obrázek do skupiny podporující kojení. Tam dostala 166 tisíc liků, 22 tisíc lidí fotku sdílelo a většině z nich byla fotka smazána jako nevhodná. Záhy přišly stovky stížností.

Zvláštní je, že Facebook povoluje fotky kojících žen, což potvrdil i jeho mluvčí.

Novopečené matce se pak nakonec objevila na monitoru zpráva: Fotografie, kterou jste sdílela, byla odstraněna chybně. Opět jsme ji publikovali.

Aspoň že tak.

Mohlo by vás zajímat

Další články