Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To budete koukat: Krásné ženy s kožními problémy ukazují v rámci kampaně, jak vypadají bez make-upu!

Dvě ženy se rozhodly, že půjdou doslova s kůži na trh, aby podpořily kosmetickou firmu, která poukazuje na to, že make-up skutečně posiluje sebevědomí a postavení žen ve společnosti. Ve dvou videích ženy s různými kožními problémy vysvětlují, že používání make-upu je prostředek k tomu, aby se žena cítila přirozeně, nikoliv aby se schovávala.

Žena s tmavou pletí se jmenuje Cheri a pracuje jako volejbalová trenérka. Její depigmentace zvaná vitiligo se začala projevovat ve druhém ročníku střední školy. Ve videu vysvětluje, že nepoužívá make-up ke krytí nedostatků, ale aby lidé netrpěli předsudky a vnímali ji takovou, jaká opravdu je.

Druhá žena je modelka Cassandra Bankson (21), která se stala známou díky svému make-up tutorialu, ve kterém radí, jak zakrýt akné. Cassandra bojovala s těžkým akné už od třetí třídy, kdy na ni děti hanlivě pokřikovaly. „Když denně slyšíte takové věci, je opravdu těžké milovat samu sebe,“ vysvětluje. Jakmile ale zjistila, že pomocí make-upu může akné snadno zamaskovat, její život dostal opět smysl. „Pomocí make-upu jsem se skrývala a schovávala. Teď ho používám k tomu, abych vyjádřila samu sebe a ukázala, kdo skutečně jsem,“ dodává. Její video najdete tady.

Související články

Další články