Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Titul samec roku nakonec získá nesmělý rybář: Jak to Vágner vyřešil s Borhyovou a proč spí s Bučkovou?

Jakub Vágner udržuje dobré vztahy s Borhyovou a ještě lepší
s Bučkovou.
+ Další fotografie
Nesmělý rybář? Možná tak na první pohled. Jakub Vágner je prý postelová štika, a když se do nějaké kořisti zakousne, tak ji jen tak nepustí. Nyní to má libově rozehrané. S Luckou Borhyovou udržuje kamarádský vztah, s Eliškou Bučkovou spí. To jsou hodně dobře rozdané karty.

Rok 2016 odkrojil teprve první dílek z dvanácti, ale už nyní je jasné, kdo se stane tím největším samcem. A bude to nesmělý rybář Kuba Vágner!

Když web expres.cz přinesl informaci, že rybář Vágner chodí s moderátorkou Luckou Borhyovou, tak si všichni ťukali na čelo. Ti dva jsou totiž kamarádi z dětství. To je stejné, jako kdyby spolu najednou třeba začali souložit Pat a Mat nebo Bob a Bobek!

Vágner ovšem nechal tuto kouřovou clonu, aby se dál vznášela nad českou kotlinou, a mezitím si nabrnknul Elišku Bučkovou. Prý je sblížil společný pobyt v Amazonii.

„Eliška je krásná a duchaplná. A líbí se mi, že se zamilovala i do mého druhého domova, do Amazonie. O Elišce dál ale mluvit nebudu. Mám takovou zkušenost, že našemu vztahu by to určitě neprospělo,“ prozradil Kuba pro Blesk Magazín.

Kamarádství s Luckou Borhyovou a milostné pletky s Eliškou Bučkovou ještě z Vágnera nadsamce nedělají. Jenže je to asi dva měsíce, co do redakce eXtra.cz dorazil podivný e-mail. A informace z tohoto mailu už z něj nadsamce dělají.

Po redakční poradě jsme rozhodli, že necháme informace těžkého kalibru spát. Zatím. Tehdy jsme si říkali, že na Lucku Borhyovou je toho hodně a tyhle informace by ji nepotěšily. A nepotěšily by zřejmě ani křehkou dušičku Elišky Bučkové. Kdepak, tohle zatím necháme u ledu. I když se zatím do puntíku naplňuje to, co nám Jakubův blízký kámoš napsal…

Mohlo by vás zajímat

Další články