Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Tito 4 mladí lidé uhořeli na Znojemsku ve felicii. Petr jel jako šílenec a trefil sloupek, říkají svědci

Zdroj: Facebook.com / pozary.cz
+ Dalších 5 fotografií
O víkendu jsme vás informovali o děsivé nehodě na Znojemsku. Ve felicii seděli 4 mladí lidé (všichni 18 let) a všichni uhořeli. Řidič, kterým byl Petr, podle svědků absolutně nezvládl svůj vůz. Prý jel v neděli ráno hodně rychle.

Tragédie na Znojemsku se řadí mezi nejhorší nehody v dějinách českých silnic Mezi Pohořelicemi a Znojmem u obce Suchohrdly vyhasly životy čtyř osmnáctiletých lidí.

Podle kriminalistů vůz řídil Petr. Podle svědků jel v neděli brzy ráno hrozně rychle a prostě svůj vůz nezvládl Alespoň to tvrdí lidé, kteří tragédii viděli na vlastní oči.

Jeho jezdecká chyba se stala osudnou i pro krásnou Moniku a další dva mladé kluky. Rodiny a kamarádi se nemohou ze smrti Petra, Moniky, Miloslava a Josefa vzpamatovat.

Strašné je, že mnozí z kamarádů mrtvých teenagerů vůbec netuší, že čtyři pohodoví lidé jsou po smrti. Na fotky mrtvých kamarádů nás upozornil jeden ze čtenářů už v neděli večer. V pondělí pak jejich fotky přinesla i TV Nova.

Monika studovala zdravotní školu. Pepa byl studentem průmyslovky, Miloslav chodil na gympl a Petr, který vůz řídil, chtěl být zámečníkem. Partička se údajně vracela z pohořelické diskotéky K nehodě došlo po probdělé noci v neděli brzy ráno.

Podle kamarádů byl Petr drsňák, se kterým bylo někdy těžké vyjít. Měl prý dobré srdce, ale také nesnášel kompromisy. A také miloval rychlou jízdu a rád se předváděl...

Související články

Další články