Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tisková mluvčí Karla Gotta vypadá jako stará panna. Přitom dokáže být sexy! FOTKY UVNITŘ ČLÁNKU

Tisková mluvčí Karla Gotta vypadá jako stará panna. Přitom dokáže být sexy! FOTKY UVNITŘ ČLÁNKU
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Dva roky už doprovází zpěváka Karla Gotta (77), nikdy nebudí moc pozornosti a obléká se, jako by jí bylo šedesát. Přitom tahle brunetka Aneta Stolzová (34) dokáže vypadat i k světu. V soukromí odhodí šaty pro jeptišku a muži na ní mohou oči nechat. Máme fotky, jak jí to mimo kamery opravdu sluší.

Sympatická brunetka se snaží být nenápadná a nevyčnívat z davu. Asi svou roli tiskové mluvčí našeho nejlepšího zpěváka bere sakra vážně, jenže to přeci neznamená, že musí vypadat jako stará panna. Nebo snad za tím stojí Karlova manželka Ivana (41), která by konkurenci nesnesla?

Když totiž vystoupí ze Slavíkova stínu, tak konečně vypadá i na svůj věk, dokáže se obléknout tak, že se za ní nějaký mužský otočí, a nepůsobí dojmem zoufalé panny, která je zapšklá a radši žije jen kariérou, aby nemusela myslet na to, že se jí v soukromí nedaří.

Přitom by mohla mít, na koho by si ukázala, kdyby se víc odvázala a nehrála si na upejpavku. Ale asi je to potřeba k povolání vedle Mistra, aby si náhodou jeho manželka nemyslela, že chce na sebe strhávat pozornost a třeba jí muže přebrat. Přeci jen v kuloárech kolují historky o žárlivosti paní Ivany.

Jen se sami přesvědčte, že Aneta má rozhodně co předvést. Snad se v budoucnu dočkáme i nějaké odvazu z její strany. Stálo by to za to.

Související články

Další články