Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Tihle nejstylovější důchodci vám vyrazí dech! Uhodnete, z jakého města pocházejí?

Nejstylovější dědové jsou z New Yorku.
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií

Myslíte si, že lidé v důchodovém věku chodí nudně a nezajímavě oblékaní? Čeští možná, ale newyorští důchodci se v módě vyznají! Nový účet na Instagramu s názvem Fashion Granpas shromažďuje fotografie stylových dědů nejen z New Yorku.

Fotky rychle získávají na popularitě a účet už má skoro 15 tisíc sledovačů. Zakladatelkou projektu je Christina Belchere (23), která se věnuje fashion PR a bydlí v New Yorku. „V New Yorku je plno roztomilých a drzých dědečků, kteří mě přesvědčili o založení účtu,“ říká Belchere.

Christina si už předtím všímala dobře oblečených starších mužů ve svém okolí a začala je nenápadně fotit na svém iPhonu. Poté ji napadlo, že by mohla fotky zveřejňovat a inspirovat tak ostatní.

„Alespoň jeden váš kousek oblečení by měl zaujmout a posunout vás o trochu výš. Například baret nebo roztomilý motýlek,“ radí starším mužům Christina.

A co říkáte vy na důchodce z New Yorku?

Související články

Další články