Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Tihle dědové se toho nebojí! Mrkněte na 5 fotek vetchých staříků, kteří se svlékli pro dobrou věc

Kalendář s aktéry s vysokým věkovým průměrem půjde určitě na
dračku.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Poté, co světu ve středu předvedly svá sexy těla přední světové modelky během přehlídky Victoria's Secret, přichází další várka obnažených těl. Tato ale asi struny naší fantazie příliš nepolechtají, možná spíše zabrnkají na naši bránici.

Osmasedmdesátiletý Michael Eavis, pořadatel hudebního festivalu v Glastonbury, totiž požádal všechny své kamarády o to, aby s ním nafotili kalendář, jehož výtěžek půjde na léčbu rakoviny. Vtip je v tom, že mezi jeho přátele nepatří kluci s vypracovanými břišními svaly, jaké má snad jen Justin Bieber, nýbrž celkem vlivní muži odpovídající jeho věkové kategorii. Focení se účastnil i samotný Eavis, a dokonce i bratr zpěváka Micka Jaggera Chris.

Snímky jsou navíc v celku vtipně stylizované, takže je vidět, že si ze sebe „kluci“ umí udělat srandu. No řekněte, nechtěli byste mít něco takového pověšeného doma na zdi?

Související články

Další články